Vampire
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Libahundid, Vampiirid, Hingeülemad.. Kõik õudused on siin koos!
 
PealehtPealeht  PortalPortal  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Catherine Hadington

Go down 
2 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Catherine Hadington

Catherine Hadington


Postituste arv : 15
Join date : 31/05/2012

Catherine Hadington  Empty
PostitaminePealkiri: Catherine Hadington    Catherine Hadington  I_icon_minitimeTeis Juun 05, 2012 6:45 pm

Catherine Hadington  Tumblr_lpt7nzDpdE1qgvsu1o1_500
Nimi: Catherine Madison Natalie Hadington
Vanus: 18
Rass: Nõid
Hüüdnimed: Cathy, Maddie, Nat, Cat ja tegelt on neid veel aga need on levinumad.

Lemmikjook: Vesi.
Lemmiksöök: Makaronid
Keeled: Inglise, Eesti, Korea.
Elukoht London. Oma majas.

Ajalugu: Kasvanud üles vanaema kodus. Ta ei ole kunagi tundnud oma ema ega isa. Ema suri teda sünnitades ja isa on täitsa tundmatu isik. Cathy kasvatas siis üles tema vanaema Emilia, kes oli nõid. Seega on ka Cat nõid ja selle avastas ta alles 10 aastaselt. Täpselt kuidas ta ei mäleta enam. Nüüd kus ta on 18 on tema vanaem surnud juba kuu ja ta peab ise hakkama saama.
Isa: tundmatu isik
Ema: Sarah Helena Hadington.
Õed/vennad: Võimalik, et on pool õdesid või vendi.
Muud sugulased: Vanaema Emilia Anet Hadington.
Iseloom: Cathy on väga rõõmsameelne ja energiline. Ta ei karda midagi ja seega ka julge. Cat on ka sõbralik aga võib olla ülbe kui teaga ollakse. Enam jaolt on ta ka viisakas ja sõbralik.
Orientatsioon: Peaks olem hetero

Juuksed: Pikad vahest veidi lokkis pruunid juuksed
Silmad: Tegelt on need kollased aga kasutab pruune läätsesid.
Keha: Sale, hele ja tugev.
Muu: -
Libahundina: -
Tagasi üles Go down
Lucy Winhaim

Lucy Winhaim


Postituste arv : 15
Join date : 14/06/2012

Catherine Hadington  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Catherine Hadington    Catherine Hadington  I_icon_minitimeNelj Juun 14, 2012 1:50 pm

Oh, lahe!

Muuseas, kas sul mõnes teises rollikas kasutaja on? Ma võiksin mõnda soovitada.
Tagasi üles Go down
Catherine Hadington

Catherine Hadington


Postituste arv : 15
Join date : 31/05/2012

Catherine Hadington  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Catherine Hadington    Catherine Hadington  I_icon_minitimeNelj Juun 14, 2012 5:05 pm

Mul on paljudes juba kasutaja. Hogis, hungeris, hemingways, seoulis(mida sa ei tea), siis kahes summeri teemas, vamperis ja siis ühes on ka sinu kasutaja nime sarnane admin.
Tagasi üles Go down
Lucy Winhaim

Lucy Winhaim


Postituste arv : 15
Join date : 14/06/2012

Catherine Hadington  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Catherine Hadington    Catherine Hadington  I_icon_minitimeNelj Juun 14, 2012 5:12 pm

Ma tean seda Seouli, aga mind see ei huvita... Ning ma olen Vamperi, Wevax'i ja paljude teiste rollikate omanik. Ja pealegi... See foorum on ju põhimõtteliselt Vamper'i koopia. Suspect
Tagasi üles Go down
Catherine Hadington

Catherine Hadington


Postituste arv : 15
Join date : 31/05/2012

Catherine Hadington  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Catherine Hadington    Catherine Hadington  I_icon_minitimeNelj Juun 14, 2012 5:24 pm

Ma tean seda. Wevaxis on ka mul loomulikult kasutaja olemas. No Seoul ei ole jah eriti põnev. Tahaks muidu teha mõnda rollikat, mis oleks ka aktiivne aga pole eriti ideid.
Tagasi üles Go down
Lucy Winhaim

Lucy Winhaim


Postituste arv : 15
Join date : 14/06/2012

Catherine Hadington  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Catherine Hadington    Catherine Hadington  I_icon_minitimeNelj Juun 14, 2012 5:27 pm

Ole ise aktiivne ja otsi igasuguseid asju, mis rahavale meeldib. Kasuta raamatuid, filme ja muid asju, tee nende järgi rollikas. Heaks näiteks on Harry Potter. On olemas palju Hogwartsi rollikaid ning paljud neist on aktiivsed. Muidugi ära Sigatüügast enam tee.

Muide, kas sina oled Fairmont'i Keskkoolis "Mike Michael York"?
Tagasi üles Go down
Catherine Hadington

Catherine Hadington


Postituste arv : 15
Join date : 31/05/2012

Catherine Hadington  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Catherine Hadington    Catherine Hadington  I_icon_minitimeNelj Juun 14, 2012 5:35 pm

Ei ole ma sral mingi Mike.

Mulle kuulub Parkerite pere.

Ma ei teagi sigatüükast eriti palju. Näinud ainult filme. Ainsad raamatud mis ma lugend olen on videviku saaga ja siis mingid house of night novels. Mis räägivad ka vampiiridest. Mõlema vampiirid on täitsa erinevad. Ma vist.teengi selle house of night novel'i kohta rollika. Aga kurat selleks pean tegema veidi inglise keele tõlkimist.
Tagasi üles Go down
Lucy Winhaim

Lucy Winhaim


Postituste arv : 15
Join date : 14/06/2012

Catherine Hadington  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Catherine Hadington    Catherine Hadington  I_icon_minitimeNelj Juun 14, 2012 5:38 pm

Nojah...

Kahju, et ainult selle esimene osa on eesti keelde tõlgitud. Mu õde on seda lugenud, aga mind see eriti ei huvita.
Tagasi üles Go down
Catherine Hadington

Catherine Hadington


Postituste arv : 15
Join date : 31/05/2012

Catherine Hadington  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Catherine Hadington    Catherine Hadington  I_icon_minitimeNelj Juun 14, 2012 5:42 pm

Ma olen need kõik inglise keeles läbi lugenud. Mu sugulane luges seda üle eelmine suvi lui ta külad käis. Ma lugesin ka siis. Hiljem ostsin ja sain endale ka teised osad. Ma pole ainult viimast lugenud. Pole käinud eriti raamatu poodides kuskil.

Aga jahm, see oli vaid mõte. Ei tea kas läheb käiku.
Tagasi üles Go down
Lucy Winhaim

Lucy Winhaim


Postituste arv : 15
Join date : 14/06/2012

Catherine Hadington  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Catherine Hadington    Catherine Hadington  I_icon_minitimeNelj Juun 14, 2012 5:44 pm

Ma tahaksin mõnda raamatut lugeda, mida eesti keele tõlgitult pole, aga ema ei taha, et ma neid ostaksin... Sad
Tagasi üles Go down
Catherine Hadington

Catherine Hadington


Postituste arv : 15
Join date : 31/05/2012

Catherine Hadington  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Catherine Hadington    Catherine Hadington  I_icon_minitimeNelj Juun 14, 2012 5:46 pm

Mul lubatakse kõikis keeles osta. Peaasi et ma saaks ise sellest raamatust aru.
Tagasi üles Go down
Lucy Winhaim

Lucy Winhaim


Postituste arv : 15
Join date : 14/06/2012

Catherine Hadington  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Catherine Hadington    Catherine Hadington  I_icon_minitimeNelj Juun 14, 2012 5:47 pm

Ma ühe korra ostsin ühe inglise keeles. Õnneks ei juhtunud midagi hullu.
Tagasi üles Go down
Catherine Hadington

Catherine Hadington


Postituste arv : 15
Join date : 31/05/2012

Catherine Hadington  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Catherine Hadington    Catherine Hadington  I_icon_minitimeNelj Juun 14, 2012 5:50 pm

Nojah. Teise osa ostis ema. Ülejäänud sai sugulastelt sünnaks üle eelmine aasta.

Kui ma teeks selle rollika siis läheks mul vaja ka essat osa aga mul pole seda. Seda ema ei lubanud osta kuna see läbi loetud.
Tagasi üles Go down
Lucy Winhaim

Lucy Winhaim


Postituste arv : 15
Join date : 14/06/2012

Catherine Hadington  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Catherine Hadington    Catherine Hadington  I_icon_minitimeNelj Juun 14, 2012 5:52 pm

Nojah...

Ma mäletan esimesest osast vaid seda, kui üks tüdruk oli poisiga aknalaual ja tahtis blowjob'i. Very Happy
Tagasi üles Go down
Catherine Hadington

Catherine Hadington


Postituste arv : 15
Join date : 31/05/2012

Catherine Hadington  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Catherine Hadington    Catherine Hadington  I_icon_minitimeNelj Juun 14, 2012 5:56 pm

Ma mäletan nii palju:

Zoey(peategelane) märgistatakse ehk siis temast saab vampiir. Ta peab jätma oma senise elu ja minema mingiser kooli, kus õpivad peamiselt vampiirid. No siis vahepeal on mäluauk. Seal koolis ta näebki seda kui ta kõnnib kuhugi seal koolis. Kuhu ilus mäluauk jälle ja edasi ongi mäluaugud.
Tagasi üles Go down
Lucy Winhaim

Lucy Winhaim


Postituste arv : 15
Join date : 14/06/2012

Catherine Hadington  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Catherine Hadington    Catherine Hadington  I_icon_minitimeNelj Juun 14, 2012 5:58 pm

Ma loen tavaliselt raamatu uuesti läbi, kui ma midagi unustan. Videviku saaga ma lugesin kaks korda läbi, aga rohkem enam ei suuda. Mul on muidu eriline fantaasiakirjanduse haigus... Very Happy
Tagasi üles Go down
Catherine Hadington

Catherine Hadington


Postituste arv : 15
Join date : 31/05/2012

Catherine Hadington  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Catherine Hadington    Catherine Hadington  I_icon_minitimeNelj Juun 14, 2012 6:01 pm

Mulle meeldib ka kõige rohkem fantaasia kirjandus. Ma olen ka videviku kaks korda läbi lugenud.

On mõtet muidu selle house of night novelsi kohta teha rollikas?
Tagasi üles Go down
Lucy Winhaim

Lucy Winhaim


Postituste arv : 15
Join date : 14/06/2012

Catherine Hadington  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Catherine Hadington    Catherine Hadington  I_icon_minitimeNelj Juun 14, 2012 6:06 pm

Ma ei tea... ma tunne eriti inimesi, kes on selle läbi lugenud. Või vähemalt ma ei tea, kas minu tuttavad on seda lugenud. Uuri seda mõnes suuremas kohas, siis saad parema informatsiooni.
Tagasi üles Go down
Catherine Hadington

Catherine Hadington


Postituste arv : 15
Join date : 31/05/2012

Catherine Hadington  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Catherine Hadington    Catherine Hadington  I_icon_minitimeNelj Juun 14, 2012 6:25 pm

Ilmselt jahm.
Oi minu tutvustus on nüüd chat juba. Smile
Tagasi üles Go down
Lucy Winhaim

Lucy Winhaim


Postituste arv : 15
Join date : 14/06/2012

Catherine Hadington  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Catherine Hadington    Catherine Hadington  I_icon_minitimeNelj Juun 14, 2012 8:07 pm

Vabandust... Ma lihtsalt tahtsin kuskil ühest asjast rääkida, aga ma avastasin, et chatiteemat ei ole ja seega valisin mõne olemasoleva, kus seda rääkida. Embarassed
Tagasi üles Go down
Catherine Hadington

Catherine Hadington


Postituste arv : 15
Join date : 31/05/2012

Catherine Hadington  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Catherine Hadington    Catherine Hadington  I_icon_minitimeNelj Juun 14, 2012 8:22 pm

No seda küll jah. Nüüd on ka siin punkti kasutajad. Ta ei ole tahtnud teha sellist teemat ilmselt.
Tagasi üles Go down
Lucy Winhaim

Lucy Winhaim


Postituste arv : 15
Join date : 14/06/2012

Catherine Hadington  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Catherine Hadington    Catherine Hadington  I_icon_minitimeReede Juun 15, 2012 8:17 am

Kas ma olen lihtsalt loll või on su jutt arusaadamatu? Arvatavasti olen ma loll, et ei saanud aru, mida sa ütlesid. Razz
Tagasi üles Go down
Catherine Hadington

Catherine Hadington


Postituste arv : 15
Join date : 31/05/2012

Catherine Hadington  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Catherine Hadington    Catherine Hadington  I_icon_minitimeReede Juun 15, 2012 8:56 am

No selle foorumi omanik on oma kasutajad muutnud punktideks ehk siis kasjutajanime asemel on punktid.
Ta ei ole ilmselt tahtnud chati teha kuna seal hakkatakse temaga kohe mõlisema.

On nüüd piisavalt arusaadav?
Tagasi üles Go down
Lucy Winhaim

Lucy Winhaim


Postituste arv : 15
Join date : 14/06/2012

Catherine Hadington  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Catherine Hadington    Catherine Hadington  I_icon_minitimeReede Juun 15, 2012 9:21 am

Mhmh... Ma ei saa aru, miks ta mind pidi kopeerima. Evil or Very Mad
Tagasi üles Go down
Catherine Hadington

Catherine Hadington


Postituste arv : 15
Join date : 31/05/2012

Catherine Hadington  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Catherine Hadington    Catherine Hadington  I_icon_minitimeReede Juun 15, 2012 10:15 am

Ma tõesti ei tea miks ta seda tegi.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Catherine Hadington  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Catherine Hadington    Catherine Hadington  I_icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Catherine Hadington
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Catherine Suhted

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Vampire :: Karakterid :: Tegelased-
Hüppa: